Zásady vrácení peněz

Vrácení a výměna zboží

Pokud se vám Vaše nové povlečení GIVILI nelíbí nebo zkrátka nevypadá podle Vašich představ, můžete ho samozřejmě podle zákona do 30 dnů od zakoupení vrátit. Nezapomeňte však, že nás o této skutečnosti musíte informovat do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží je možné vrátit nebo vyměnit pouze v případě, že je nenošené, zabalené v originálním obalu a nejsou na něm viditelné známky používání. Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 14 dnů, tak Vám vracíme kupní cenu do přibližně desíti dnů od vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.

Postup při vracení zboží:

  1. Prosíme informujte nás o záměru vrátit zboží na adrese info@givili.cz.
  2. Zabalte produkty, které chcete vrátit a připojte k nim vyplněný formulář pro vrácení nebo výměnu zboží a přiložte ho ke zboží. 
  3. Svou objednávku nám můžete zaslat prostřednictvím jakékoliv pobočky Zásilkovny a nahlašte číslo - 999 934 48.  www.zasilkovna.cz/pobocky.

Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze do přibližně desíti dnů bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.


Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy & reklamační formulář - PDF