O nás

„Jmenuji se Petra Čuřínová a hrdě stojím za celou značkou GIVILI.“


PŘÍBĚH GIVILI

Ze svého několikaletého pobytu v Dánsku jsem si odvezla nejen spoustu zážitků a zkušeností, ale i odpověď na jednu velice důležitou otázku: jakým způsobem chci žít? Chci se obklopit kvalitou, jednoduchým a nadčasovým designem a udržitelnými materiály, jejichž výroba i pozdější recyklace nezatíží naši planetu. A to platí i v případě ložního prádla. Právě zde jsem ale po návratu do Česka narazila – najít takové povlečení, které by odpovídalo mým požadavkům a na které jsem byla v Dánsku zvyklá bylo nemožné. 

„Díky životu ve Skandinávii jsem okusila něco nového. Prohloubila jsem svůj vztah k designu, přírodě i k sobě samé.“

A právě tak vzniklo GIVILI. Má vlastní značka ložního prádla, které svou kvalitou, designem a výrobou šetrnou nejen k přírodě, ale i k zaměstnancům odkazuje na skandinávskou tradici. A ač je má práce plná každodenních výzev a neustálého objevování a zdokonalování, za odměnu v podobě spokojených zákazníků a pozitivních ohlasů to úsilí stojí.

A tak vzniklo GIVILI.

NA ČEM NÁM ZÁLEŽÍ

Veškeré naše povlečení je vyrobeno ze 100% bio bavlny s GOTS certifikací. Co to znamená? 

  • Během celého procesu pěstování a zpracování bavlny jsou dodrženy veškeré ekologické požadavky (není použito GMO osivo, nejsou použity žádné chemikálie, pesticidy, toxické kovy, rozpouštědla apod.)
  • Při pěstování bavlny i během celého výrobního procesu jsou splněny ty nejvyšší etické požadavky (Fair Trade, dodržování sociálních pracovních podmínek dle zásad Mezinárodní organizace práce a OSN) 
  • Veškerá použitá bělidla jsou na bázi kyslíku, nikoliv toxického chloru
  • Obalový materiál je plně recyklovatelný

 

 KDE NÁS NAJDETE?

Přesvědčte se o kvalitě našich výrobků osobně. Jestli chcete vidět naše produkty na vlastní oči, podívejte se, kde to máte nejblíže. 
Sepsali jsme pro Vás místa, kde je možné si povlečení GIVILI vyzkoušet na vlastní dotek.