Příběh ložního prádla od semínka až po finální produkt

V GIVILI stavíme své hodnoty na udržitelnosti, odpovědnosti a respektu. Nabízet povlečení a prostěradla vyráběná za etických podmínek je naší filozofií. Stejně jako závazek používat udržitelné materiály, které jsou zpracovávány s respektem k planetě, pracovníkům i těm, kteří ložní prádlo nakupují.

Co je GOTS certifkace?

Naše produkty mají jako jedny z mála prestižní GOTS certifikaci. To znamená, že všechny výrobní procesy jsou v souladu s nejvyššími ekologickými a etickými standardy. Zákazníci tak mají jistotu kvality i maximálního pohodlí, a navíc svým nákupem podporují i pracovníky, kteří pečlivě dohlížejí na pěstování bavlny, její zpracování i šití finálních produktů.

Férová výroba

Každá nitka našeho ložního prádla vypráví příběh všech, kteří se na jeho výrobě podíleli. Dbáme na transparentnost celého procesu, zajištění spravedlivé mzdy, bezpečných podmínek a důstojného živobytí pracovníků.

Respekt k přírodě

Celý proces výroby je šetrný k životnímu prostředí a respektuje přírodní ekosystém. Zemědělci budou moci využívat půdu po generace.  Při výrobě jsou používána pouze nízkoúčinná barviva, která neobsahují toxické těžké kovy a veškerý odpad je také zodpovědně vypouštěn. Nepoužíváme škodlivé pesticidy ani chemické bělení, což zajišťuje, že je materiál také hypoalergenní. Příjemný odpočinek pro všechny.